Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Jsme pojišťovací zprostředkovatel Confido broker s.r.o., dceřiná společnost RENOMIA, a. s., která poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví na českém pojišťovacím trhu od roku 2013.


Ve společnosti Confido broker s.r.o. působíme jako odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví, a to ještě před založením samotné společnosti. Naše know-how z pojišťovacího trhu získáváme již od roku 2003; po celou dobu pracujeme v zájmu našich klientů a díky našemu přístupu jsme si získali důvěru řady významných společností. Po deseti letech jsme se rozhodli spojit s RENOMIA, a. s., největším pojišťovacím makléřem na českém trhu, abychom mohli našim klientům přinášet nejlepší možnou službu v již zmíněné oblasti řízení rizik a pojišťovnictví. 

Naší hlavní činností je vyhodnocení rizik, optimalizace pojistného krytí, zprostředkování, správa, průběžná kontrola pojištění klientů a v neposlední řadě pomoc při řešení škodních událostí. Specializujeme se především na zemědělství a průmysl. Díky spolupráci s RENOMIA, a. s. jsme však schopni poskytovat pojišťovací služby v jakémkoli odvětví v té nejvyšší možné kvalitě.

Confido – latinsky důvěra – přesně vystihuje náš způsob práce. Našim klientům poskytujeme komplexní službu založenou na důvěře především v to, že se v případě škodné události postaráme o její vyřešení. Všichni se přímo podílíme na uzavírání pojistných smluv a splňujeme podmínky odborné způsobilosti pro výkon své činnosti. Vždy jednáme v zájmu klienta.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění a jsme řádně registrováni Českou národní bankou.

Naším cílem je maximální spokojenost klientů s našimi službami. Jsme přesvědčeni, že pozitivní zkušenosti stávajících klientů a jejich reference na naše služby nám zajistí dlouhodobou spolupráci a stabilní růst.  

Jsme
 řádným členem Asociace českých pojišťovacích makléřů.
 
Společnost Confido broker s.r.o. je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.

Osvědčení

Certifikát Dobrého Anděla

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Confido broker, s.r.o.
Náměstí T. G. Masaryka 3
261 01 Příbram

martin.zeman@renomianet.cz
+420 724 306 417